Реклама

Яка реклама на сервісі OOchcom?

На сервісі OOchcomпрацює система партнерських проектів з розміщення реклами. Дані проекти розраховані для Компаній які зацікавлені в просуванні власної продукції, та послуг.

Сервіс OOchcomзавжди пропонує партнерам спільні проекти, які мають цінність не тільки для компаній, але і для користувачів сервісу.

 

Що пропонує сервіс OOchcom для партнерів?

1.Доступ до цільової аудиторії

У нестандартних спецпроектах споживачі взаємодіють з брендом безпосередньо, що допомагає вирішувати іміджеві завдання і підвищувати лояльність цільової аудиторії.

 

2.Тест-драйв продукції

Замовник буде впевнений, що над його «Завдання» працює виконавець, який Тест-драйв продукції Виконавці та замовники використовують товари бренду у власному будинку або під час роботи. Приємні емоції від подарунків впливають на вибір продукції при наступній покупці.

 

3.Рекомендації майстрів

Участь в проекті допомагає Виконавцям підвищити рейтинг на OOchcom. Вони з більшою ймовірністю будуть рекомендувати продукцію бренду своїм клієнтам.

 

Як розмістити партнерський проект?

Написати лист на електрону скриньку partner@ooch.com.ua

  •  Опишіть ваш продукт і цілі, щоб ми могли запропонувати вам варіант партнерського проекту;
  • Опишіть ваш варіант партнерської програми.

 

Варіанти партнерських програм

Варіант 1

За опубліковане завдання в період з 1 травня по 15 травня 2018 року в категорії ремонт квартири Замовник отримає в подарунок знижку 25 % на 5 рулонів Шпалер Victoria Stenova CASABLANCA.

 

Варіант 2

За опубліковане завдання в період з 1 березня по 15 квітня 2018 року в категорії заливка фундаменту Замовник отримає в подарунок знижку 30 %  на оренду автобетононасоса PUTZMEISTER 37 м 8х10 м

 

Варіант 3

Опублікуйте завдання в період з 15 січня по 15 лютого 2018 року в категорії «Дизайн» на суму 25 000 грн. та отримайте 10% знижки на Керамограніт La Faenza Trex3 TREX 12W LP

 

Варіант 4

Опублікуйте завдання в період з 1 березня по 15 квітня 2018 року в категорії «Внутрішні роботи» на суму від 45 000 грн., та отримайте знижку 30 %  на 3 комплекти  Нагрівального мата Warmstad WSM-220-1,50 0,5х3 м.

 

Варіант 5

Успішно виконайте чотири Завдання в категорії «Внутрішні або  Зовнішні роботи, та отримай знижку 20 %  на електроінструмент Bosch від 5 шт.

 

Варіант 6

Замовляй продукцію компанії  K-FLEX з промо-кодом OOchcom на суму від 100 000 грн. та отримай знижку 30 %  на всі Теплоізоляційні матеріали  K-FLEX.

 

Варіант 7

Успішно виконайте чотири Завдання в категорії «Ландшафтний дизайн»  та отримай в подарунок Набір садовий: граблі, лопата, граблі-віялові, граблі-сапа, культиватор-5 од. Intertool FT-0030.

Що таке Feir Deal?
Напишіть нам
Напишіть нам