Що таке Fair Deal

Fair Deal - це простий і зручний сервіс для замовників і виконавців, який гарантує виплату фінансів одному з учасників завдання. Замовник отримує гарантію зберігання його коштів до завершення завдання. Виконавець одержує виплату зарезервованих коштів після повністю виконаного Завдання. Зарезервовані кошти знаходяться під контролем Сервісу та виплачуються відповідно до домовленостей сторін. Цей сервіс зводить ризики, як замовника так і виконавця у втраті грошей, до 0.

 

Чому потрібно працювати через Fair Deal?

1. Сервіс гарантує збереження ваших коштів. Замовник не боїться, що його обдурять, а виконавець не переживає за оплату його роботи.

2. Замовник буде впевнений, що над його «Завдання» працює виконавець, який розуміє суть проекту і готовий його зробити якісно.

3. У разі будь-яких скрутних ситуаціях над «Завданням», учасники можуть звернутися в арбітраж нашого сервісу і отримати компетентну та незаангажовану допомогу.

 

Як працює сервіс Fair Deal?

1. Замовник публікує проект і вибирає опцію Fair Deal.

2. Замовнику надходять заявки від виконавців, в яких замовник вибирає самого підходящого за термінами, ціною, досвіду роботи і присутності на Сервісі, виконавця. Замовник повинен обов'язково вибрати виконавця на «Завдання», якщо хоче продовжити працювати через Fair Deal.

3. Замовник і виконавець обговорюють остаточні терміни виконання «Завдання», ціну та ТЗ.

4. Після всіх процедур погоджень умов по завданню замовник резервує обумовлену з виконавцем суму.

5. Виконавець одержує повідомлення, що кошти зарезервовані і приступає до роботи. Поки кошти не зарезервовані виконавець може не виконувати Завдання.

6. Замовник отримує від виконавця виконану роботу і завершує «Завдання».

7. Виконавець і замовник обмінюються відгуками.

8. Виконавець запитує виведення коштів. Виведення грошей здійснюється протягом 3 робочих днів з моменту подачі заявки на виведення. (Виведення коштів здійснюється тільки на карти України)

 

Сервіс Fair Deal безкоштовний?

За сервіс "Fair Deal" має бути сплачена невелика комісія. Ця комісія - ваша гарантія та застрахованість від шахраїв і неякісної роботи виконавця.

Комісія сервісу становить:

9% - від загальної суми бюджету завдання.

Комісію сплачує замовник проекту.

Виконавець не платить більше ніяких комісій за виведення коштів.

Що таке Feir Deal?
Напишіть нам
Напишіть нам