Умови

Публічна Оферта (Договір) на надання послуг

OOchcom

 

Якщо Ви не згодні з даною Угодою або з окремими її пунктами, Ви вправі відмовитися від використання Інтернет порталу OOchcom (далі просто Сервісу).

Дана Угода вступає в силу з моменту відсилання Вами заповненої реєстраційної форми.

Якщо Ви є користувачем Сервісу, це автоматично означає, що Ви приймаєте всі пункти цієї Угоди.

1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ В Публічній Оферті

Компанія - Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтернет Платформа «УЧКОМ» (ЄДРПОУ 41874052).

Сайт - Інтернет-ресурс Компанії OOchcom

Адміністрація Компанії - уповноважені співробітники Компанії, а також інші особи, уповноважені належним чином Компанією на управління Сайтом і надання Сервісів Користувачам при використанні Сайту відповідно до цього Договору.

Сервіс — сукупність програмних і апаратних засобів, об'єднаних простором доменного імені OOchcom, забезпечують надання користувачам мережі Інтернет зручного інтерфейсу, що дозволяє встановлювати контакти між роботодавцями і виконавцями (далі Замовниками і Виконавцем) для виконання разових Завдань або постійної роботи..

Користувач - будь-яка дієздатна фізична особа, індивідуальний підприємець або юридична особа, які здійснюють доступ до Сайту з метою використання Сервісів Компанії, які пройшли процедуру реєстрації на Сайті як Замовника або Виконавця і здійснюють доступ до Сайту з метою використання Сервісів Компанії.

Реєстрація Користувача - заповнення Користувачем реєстраційної форми на Сайті, після затвердження якої Компанією Користувачеві присвоюється відповідний логін і пароль для доступу до Сервісів Компанії та персональній сторінці зареєстрованого Користувача.

Авторизація - введення зареєстрованим Користувачем своїх логіна і пароля для доступу до Сервісів Компанії та входу в Особистий кабінет.

Особистий кабінет - персональна сторінка зареєстрованого Користувача на Сайті, на якій зареєстрований Користувач здійснює управління своїм обліковим записом (акаунтом) та Балансом (якщо є).

Логін - ідентифікатор Користувача при авторизації на Сайті, який він використовує в процесі користування Сервісами Компанії відповідно до цього Договору. Як Логіна використовується номер мобільного телефону або адресу електронної пошти Користувача. Забороняється реєструвати і використовувати кілька Логінів одним і тим же Користувачем. При цьому не допускається використання Користувачем Логіна, вже використовуваного іншим Користувачем.

Пароль - символьна комбінація, призначена автоматично програмним забезпеченням Сайту в момент реєстрації (надалі Користувач може самостійно змінити пароль), що забезпечує в сукупності з логіном ідентифікацію Користувача при використанні Сервісів Компанії, які надаються відповідно до цього Договору.

Виконавець - Користувач, що пройшов процедуру реєстрації на Сайті і перевірки відповідно до умов цього Договору, який розміщує Оголошення та Пропозиції на Сайті відповідно до умов цього Договору.

Зображення - фотографії (аватари) користувачів, прикріплені фото до Завданням, прикріплені фото / зображення до оголошення, додані фото / зображення, як приклад виконаних робіт в портфоліо Виконавця.

Відгук - коментарі Користувача на Сайті з приводу його взаємин з іншим Користувачем в процесі надання послуг / виконання робіт, що здійснюються за сприяння надаються Компанією Послуг.

Пропозиція - розміщується на Сайті оферта Виконавця на адресу Замовника укласти з ним договір на надання послуг / виконання робіт в певній категорії, заснована на відповідному Завданні Замовника. Залежно від застосовуваної Компанією цінової політики щодо наданих Послуг, розміщення Пропозицій Виконавця може здійснюватися на Сайті тільки за умови наявності коштів на Балансі Виконавця, достатніх для оплати наданих Компанією Послуг (в тому числі по здійсненню за допомогою Сайту дій, пов'язаних з наданням можливості вибору замовником Виконавця для надання / виконання послуг / робіт в певній категорії) або без наявності таких.

Замовник - Користувач, що пройшов на Сайті процедуру реєстрації, що розміщує Завдання на Сайті відповідно до умов цього Договору та здійснює Вибір Виконавця.

Завдання - інформація, розміщена Замовником на Сайті, адресована зацікавленим Виконавцям, яка містить запит на надання / виконання послуг / робіт в певній категорії.

Приватна інформація в Завданні - сервіс, що дозволяє Замовнику розмістити інформацію в Завданні, що деталізує характер замовляються робіт / послуг, яка буде доступна для перегляду лише обраним Виконавцю. Приватна інформація не може містити дані, що змінюють існуючі умови Завдання.

Вибір Виконавця - акцепт Пропозиції Виконавця Замовником Завдання або програмою Сайту автоматично (при вказівці Замовником такого типу вибору Виконавця при створенні Завдання).

Баланс - віртуальний рахунок Користувача на Сайті, що відображає суму перерахованих Користувачем Компанії грошових коштів в якості передоплати за надані Компанією Сервіси Користувачеві.

Сума Завдання - вартість послуг / робіт Виконавця, зазначена в Завданні Замовника, за яким було здійснено Вибір Виконавця.

Облікова час - київський час. Всі дати, які вказуються при використанні Сайту і Сервісів Компанії, обліковуються за київським часом.

Правила надання Послуг - докладний опис Сервісів Компанії, включаючи їх вартість, а також правила роботи з Сервісом Виконавцем і Замовником. Правила надання Послуг є невід'ємною частиною Договору.

2. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Приймаючи дану Угоду, Користувач погоджується, приймає і зобов'язується беззаперечно дотримуватися всіх її умов, також, Користувач має право відмовитися від використання Інтернет Порталу OOch.com.ua (далі - Сервіс).

2.2. Ця угода та всі зміни до неї набирають чинності з моменту їх опублікування на Сервісі. Зміни в Угоду можуть бути внесені в будь-який час. Користувачі підтверджують, що при кожній повторної авторизації на Сервісі, вони ознайомлені і приймають умови Угоди, які опубліковані за адресою https://OOch.com.ua /umovi.

2.3. Сервіс надає Користувачам послуги по доступу до функціональних можливостей Сервісу, без перерв, за винятком часу, для проведення необхідних ремонтних та регламентних робіт. Всі існуючі на даний момент сервіси, а також будь-який розвиток їх і/або додавання нових є предметом цієї Угоди. Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що всі сервіси надаються за принципом "як є" (As is), і що Адміністрація не несе відповідальності за будь-які затримки, збої, невірну або невчасну доставку, видалення або незбереження будь-якої персональної інформації.

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

3.1. Права та обов'язки Користувача

3.1.1. Користувач несе відповідальність за інформацію та повідомлення, що розміщуються ним на Сервісі.

3.1.2. На Сервісі заборонені:

3.1.2.1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.

3.1.2.2. Нецензурні прямі й непрямі образи в чию-небудь сторону, в тому числі, засновані на етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також висловлювання, що носять шовіністичний характер.

3.1.2.3. Образлива поведінка та вирази по відношенню до Адміністрації та іншим користувачам Сервісу.

3.1.2.4. Розміщення Користувачами реклами:

 • товарів і послуг, які порушують чинне законодавство України, та/або порушують право інтелектуальної власності Третіх осіб.
 • товарів і послуг, що не відповідають даній Угоді.
 • троянських програм, вірусів, інтернет-хробаків, програм для злому чи несанкціонованого доступу до інформації, а також інших "хакерських" програм, які можуть завдати шкоди програмного забезпечення, та/або комплектуючих частин інформаційних систем.

3.1.2.5. На Сервісі заборонена публікація наступної інформації:

 • явної та прихованої реклами сторонніх сайтів, включаючи поширення реферальних посилань.
 • реклами швидкого заробітку.
 • інформації, пов'язаної з шахрайськими схемами.
 • завдань або ставок з явно заниженим бюджетом або винагородою за виконання яких є тільки відгук.
 • завдань, що не відповідають спеціалізації сервісу.
 • завдань, завдання до яких отримано в іншому завданні, вже розміщеного на сервісі (посередництво).
 • що містить нецензурну лексику.
 • що провокує конфлікти на політичній, релігійній або національній темі.
 • що порушує права законних правовласників.
 • нецільової розсилки рекламної інформації в особистих повідомленнях.
 • оголошень про продаж будь-яких товарів та послуг.